Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktid

 

Haljala Vallavalitsus

Reg.nr 75013144

Rakvere mnt 3,

Haljala alevik 45301, Lääne-Virumaa

Arvelduskontod:

SEB Pank: EE291010502009480009
Swedbank: EE492200221011363010

Üldtelefon: 327 8220 ja 56566930

Faks: 327 8221

E-post: haljala@haljala.ee

 

Vallamaja avatud:

Esmaspäev ja neljapäev kell 08:00-17:00

Teisipäev ja kolmapäev kell 08:00-16:30
Reede kell 08:00-15:30

 

Lõuna kell 12.00-12.30

 

Kodanike vastuvõtt esmaspäev ja neljapäev kell 09:00-12:00 ja 12:30-17:00

Järelevalveametniku vasuvõtt neljapäeval kell 09:00-12:00

 

Maakorraldaja vastuvõtt esmaspäeviti kell 9:00 - 12:00 ja 12:30- 17:00

 

PUHKUSTE AJAKAVA 2017

 

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Vallavanem

Leo Aadel

327 8222, 

506 8620

leo.aadel@haljala.ee

Vallasekretär

Riina Must

327 8223, 

5089464  

riina.must@haljala.ee

Jurist

Urmas Punga

327 8225,

5656 6930

urmas.punga@haljala.ee

Volikogu sekretär-registripidaja

Marju Kirsipu

327 8233,

 5336 4212

marju.kirsipu@haljala.ee

Sekretär-registripidaja

Lea Mägi

327 8220,

5656 6930

lea.magi@haljala.ee

Finantsnõunik

Õie Kelder

327 8227,

5646 2167

oie.kelder@haljala.ee

Pearaamatupidaja

Merike Hunt

327 8228

merike.hunt@haljala.ee

Sotsiaaltöötaja

Urve Vogt

327 8226,

5656 6931

urve.vogt@haljala.ee

Lastekaitse ja noorsootöö spetsialist

Helgi Vassar

327 8224,

5344 8069

helgi.vassar@haljala.ee

Lastekaitse ja noorsootöö spetsialist

Merje Mitt

 

Teenistussuhe  peatatud

Sotsiaaltöö spetsialist

Malle Laos

327 8226,

5660 6850

malle.laos@haljala.ee

Majandusspetsialist

Marko Teiva

327 8238, 

506 3753

marko.teiva@haljala.ee

Maakorraldaja

Siiri Püss

327 8231,

5695 5673

siiri.pyss@haljala.ee

Ehitus- ja planeerimisspetsialist 

Kristi Jõemets

56694496

kristi.joemets@haljala.ee

Järelevalveametnik

Tiit Jõgi

5098813

tiit.jogi@haljala.ee

Spordijuht

Marco Aitman

58182475

marco.aitman@haljala.ee

Noorsoortöötaja

Helen Võssar

 325 0140

noortekas@haljala.ee

Kalmistuvaht

Ave Koovits

 5623 5236