Kanutiaia Huvikooli suvelaager Karepal

Ausatud lapsevanem!

Kanutiaia Huvikooli suvelaager Karepal toimub 23 .- 29. juuli 2017.

7- päevasesse laagrisse on oodatud lapsed ja noored vanuses 6.-18. eluaastat. Laagri kasvatajateks on huvikooli õpetajad, kes on läbinud nõutava koolituse ning omavad pikaajalist kogemust väljasõidulaagrite korraldamises. Vastavalt oma erialale jagavad õpetajad Meelis Sekk, Andres Kask, Irina Tomingas, Liis Pokinen, Aita Vaher, Martin Tamm ja Ljudmilla Konstantinova suvelaagris teadmisi teatri, tantsu, tsirkuse ja klounaadi, muusika ning taimekunsti valdkondades.
Laagri eesmärgiks on tervistav ja arendav puhkus – toimuvad meeskondlikud mängud ja võistlused, stiili- ja lõkkeõhtud, ühismatk. Ilusa ilma korral ujumine ja tegevused mererannas.
Laagris on vetelpääste ja meditsiinitöötaja. Toitlustamine toimub 3 korda päevas, lisaks veel ka õhtuoode.

Täpsemalt meie laagrist saate lugeda Kanutiaia Huvikooli lehelt

Kohtumiseni suvelaagris!