Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktid

 

Haljala Vallavalitsus

Reg.nr 75013144

Rakvere mnt 3,

Haljala 45301, Lääne-Virumaa

Arvelduskontod:

SEB Pank: EE291010502009480009
Swedbank: EE492200221011363010

Tehingupartneri kood 261101

Üldtelefon: 327 8220 ja  5656 6930

Faks: 327 8221

E-post: haljala@haljala.ee

 

Vallavalitsusele esitatavad arved võib saata e-posti aadressile arved@haljala.ee

 

 

 

 

Vallamaja avatud:

 

Esmaspäev ja neljapäev kell 08:00-17:00

Teisipäev ja kolmapäev kell 08:00-16:30
Reede kell 08:00-15:30

 

Lõuna kell 12.00-12.30

 

Kodanike vastuvõtt esmaspäev ja neljapäev kell 09:00-12:00 ja 12:30-17:00

Järelevalveametniku vasuvõtt neljapäeval kell 09:00-12:00

Maakorraldaja vastuvõtt esmaspäeviti kell 9:00 - 12:00 ja 12:30- 17:00

 

Puhkuste ajakava 2017

 

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Vallavanem

Leo Aadel

327 8222, 

506 8620

leo.aadel@haljala.ee

Vallasekretär

Riina Must

327 8223, 

5089464  

riina.must@haljala.ee

Jurist

Urmas Punga

327 8225,

5656 6930

urmas.punga@haljala.ee

Volikogu sekretär-registripidaja

Marju Kirsipu

327 8233,

 5336 4212

marju.kirsipu@haljala.ee

Sekretär-registripidaja

Lea Mägi

327 8220,

5656 6930

lea.magi@haljala.ee

 

   

 

Pearaamatupidaja

Merike Hunt

327 8228

merike.hunt@haljala.ee

Sotsiaaltöötaja

Urve Vogt

327 8226,

5656 6931

urve.vogt@haljala.ee

Lastekaitse ja noorsootöö spetsialist

Merje Mitt

327 8224,

5344 8069

merje.mitt@haljala.ee

Sotsiaaltöö spetsialist

Malle Laos

327 8226,

5660 6850

malle.laos@haljala.ee

Majandusspetsialist

Marko Teiva

327 8238, 

506 3753

marko.teiva@haljala.ee

Maakorraldaja

Siiri Püss

327 8231,

5695 5673

siiri.pyss@haljala.ee

Ehitus- ja planeerimisspetsialist 

Kristi Jõemets

56694496

kristi.joemets@haljala.ee

Järelevalveametnik

Tiit Jõgi

5098813

tiit.jogi@haljala.ee

Spordijuht

Marco Aitman

58182475

marco.aitman@haljala.ee

Noorsoortöötaja

Helen Võssar

 325 0140

noortekas@haljala.ee

Kalmistuvaht

Ave Koovits

 5623 5236

 

 

Haljala Vallavalitsuse koosseis

Nimi

Ametinimetus

Kontakttelefon

Leo Aadel

Vallavanem

327 8222

Avo Bergström

Vallavalitsuse liige

53025650

Tarmo Lood

Vallavalitsuse liige

505 5471

Eha Sirelbu

Vallavalitsuse liige

5226519

Kristel Tõnisson

Vallavalitsuse liige

5057713

 

Haljala valla teised kontaktid

Haljala konstaablipunkt (Haljala Rahvamaja, Tallinna mnt 13) 

Haljala valla teeninduspiirkonda teenindab Rakvere politseijaoskonna piirkonnapolitseinik vanemkonstaabel Konstantin Lepik.

Kontaktideks on tel. 56644251 ning e-post konstantin.lepik@politsei.ee või üldnumbril 110

Haljala valla kodanike vastuvõtt toimub iga kuu esimesel kolmapäeval kell 9:00-11:00.

Noorsoopolitseinik Sigrit Hang

 tel. 322 2637, e-post sigrit.hang@politsei.ee

 

Haljala kalmistu kalmistuvaht - Ave Koovits, telefon 5623 5236