Haljala Vallavalitsuse ametnike kontaktid

 

Haljala Vallavalitsus

Reg.nr 75013144

Rakvere mnt 3,

Haljala 45301, Lääne-Virumaa

Arvelduskontod:

SEB Pank: EE291010502009480009
Swedbank: EE492200221011363010

Tehingupartneri kood 261101

Üldtelefon: 327 8220 ja  5656 6930

Faks: 327 8221

E-post: haljala@haljala.ee

 

Vallavalitsusele esitatavad arved võib saata e-posti aadressile arved@haljala.ee

 

 

 

 

Vallamaja avatud:

Esmaspäev ja neljapäev kell 08:00-17:00

Teisipäev ja kolmapäev kell 08:00-16:30
Reede kell 08:00-15:30

 

Lõuna kell 12.00-12.30

 

Kodanike vastuvõtt esmaspäev ja neljapäev kell 09:00-12:00 ja 12:30-17:00

Järelevalveametniku vasuvõtt neljapäeval kell 09:00-12:00

Maakorraldaja vastuvõtt esmaspäeviti kell 9:00 - 12:00 ja 12:30- 17:00

 

Puhkuste ajakava 2017

 

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Vallavanem

Leo Aadel

327 8222, 

506 8620

leo.aadel@haljala.ee

Vallasekretär

Riina Must

327 8223, 

5089464  

riina.must@haljala.ee

Jurist

Urmas Punga

327 8225,

5656 6930

urmas.punga@haljala.ee

Volikogu sekretär-registripidaja

Marju Kirsipu

327 8233,

 5336 4212

marju.kirsipu@haljala.ee

Sekretär-registripidaja

Lea Mägi

327 8220,

5656 6930

lea.magi@haljala.ee

Finantsnõunik

Õie Kelder

327 8227,

5646 2167

oie.kelder@haljala.ee

Pearaamatupidaja

Merike Hunt

327 8228

merike.hunt@haljala.ee

Sotsiaaltöötaja

Urve Vogt

327 8226,

5656 6931

urve.vogt@haljala.ee

Lastekaitse ja noorsootöö spetsialist

Helgi Vassar

327 8224,

5344 8069

helgi.vassar@haljala.ee

Lastekaitse ja noorsootöö spetsialist

Merje Mitt

 

Teenistussuhe  peatatud

Sotsiaaltöö spetsialist

Malle Laos

327 8226,

5660 6850

malle.laos@haljala.ee

Majandusspetsialist

Marko Teiva

327 8238, 

506 3753

marko.teiva@haljala.ee

Maakorraldaja

Siiri Püss

327 8231,

5695 5673

siiri.pyss@haljala.ee

Ehitus- ja planeerimisspetsialist 

Kristi Jõemets

56694496

kristi.joemets@haljala.ee

Järelevalveametnik

Tiit Jõgi

5098813

tiit.jogi@haljala.ee

Spordijuht

Marco Aitman

58182475

marco.aitman@haljala.ee

Noorsoortöötaja

Helen Võssar

 325 0140

noortekas@haljala.ee

Kalmistuvaht

Ave Koovits

 5623 5236

 

 

Haljala Vallavalitsuse koosseis

Nimi Ametinimetus Kontakttelefon
Leo Aadel Vallavanem 327 8222
Õie Kelder Finantsnõunik 327 8227
Epp Orgmets Vallavalitsuse liige 510 6385
Tarmo Lood Vallavalitsuse liige 505 5471
Veiko Veiert Vallavalitsuse liige 5167185

 

Haljala Vallavolikogu liikmed

Volikogu VIII koosseisu liikmete kontaktid

Jrk Nimi Erakondlik kuuluvus Sünniaeg Telefon E-post
1 Eleri Aitman Valimisliit Maheda  19.07.1986    56152786 eleri.aitman@mail.ee
2 Siiri Heinpõld Valimisliit Maheda 27.04.1965      5113486 siiriheinpold3@hot.ee
3 Kalju Kivistik Valimisliit Maheda 5.02.1957     56649941 kaljukivistik@hot.ee
4 Rainer Lille Valimisliit Maheda 21.04.1972       5165880 rainerlille@hot.ee
5 Peeter Orgmets Valimisliit Maheda 20.09.1965        5110286 peeter.orgmets@gmail.com
6 Margus Punane Valimisliit Maheda 22.09.1969        5049998 margus.punane@uusmaa.ee
7 Anti Tõld Eesti Reformierakond 14.03.1969     55652085

anti.told@mail.ee

8 Urve Kingumets Eesti Reformierakond 25.08.1961      56497443 urve.kingumets@mail.ee
9 Olev Lipp Eesti Reformierakond 19.02.1951        5116373 olevlipp19@hot.ee
10 Riina Tamberg Eesti Reformierakond 28.02.1968        5515013 riinatamberg5@gmail.com
11 Greete Toming Eesti Reformierakond 23.03.1988      56950532 greete.toming@haljala.ee
12 Jaan Meerits Eesti Keskerakond 18.09.1951        5653988 eleks@estpak.ee
13 Koidu Saamot Eesti Keskerakond 6.06.1946        5152652 koidu.saamot@gmail.com
14 Tiit Toming Eesti Keskerakond 18.06.1962      56245085 tiit.toming@gmail.com
15 Aleks Strazdin Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 18.10.1995      53022416 aleksstrazdin@gmail.com
Volikogu esimees: Margus Punane      
Volikogu aseesimees: Olev Lipp

 

Haljala valla teised kontaktid

Haljala konstaablipunkt (Haljala Rahvamaja, Tallinna mnt 13) 

Haljala valla teeninduspiirkonda teenindab Rakvere politseijaoskonna piirkonnapolitseinik vanemkonstaabel Konstantin Lepik.

Kontaktideks on tel. 56644251 ning e-post konstantin.lepik@politsei.ee või üldnumbril 110

Haljala valla kodanike vastuvõtt toimub iga kuu esimesel kolmapäeval kell 9:00-11:00.

Noorsoopolitseinik Sigrit Hang

 tel. 322 2637, e-post sigrit.hang@politsei.ee

 

Haljala kalmistu kalmistuvaht - Ave Koovits, telefon 5623 5236